Jak złożyć zamówienie?

Proces składania zamówień poprzez stronę nagrobkiwloclawek.pl jest prosty i intuicyjny. Jednak jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości to prosimy o kontakt:

Proces wyboru oraz składania zamówień

Najlepiej zrealizować poprzez wizytę w naszej firmie, gdzie obejrzycie Państwo szereg propozycji począwszy od naszych autorskich projektów objętych prawami autorskimi poprzez popularne wzory do indywidualnie projektowanych pomników.

Nasz doświadczony doradca

chętnie wysłucha Państwa oczekiwań i potrzeb odnośnie pomnika lub innych zamówień, ugości filiżanką dobrej kawy bądź herbaty i zaproponuje najlepsze dla Państwa rozwiązanie.
Doradca poprowadzi również przez dobór granitu, liternictwa, rozwiązań technicznych, spraw związanych z dokumentacją w zarządzie cmentarza oraz jeśli zajdzie taka potrzeba załatwi za Państwa dotyczące pozwolenia na postawienie pomnika u konserwatora zabytków.
Jeśli nie będziecie Państwo pewni w 100% wyboru formy pomnika nasz doradca zaproponuje wykonanie projektu z realna fotograficzną formą w trójwymiarze tak abyście mogli Państwo zobaczyć jeszcze nie zrealizowany nagrobek przed dokonaniem zakupu.
Na miejscu w naszym biurze doradca wytłumaczy w jaki sposób zostanie posadowiony pomnik na cmentarzu tak aby przez wiele lat nie uległ przechyleniu.

Jeśli nie możecie Państwo nas osobiście odwiedzić my przyjedziemy do Państwa z całą paletą informacji i rad dotyczących decyzji zakupu i montażu pomnika z granitu.

Możecie Państwo wysłać do nas swoje zapytanie, projekt, szkic lub zdjęcie poprzez pocztę elektroniczną na adres biuro@nagrobkiwloclawek.pl
a my przeprowadzimy Państwa przez cały proces zakupu zdalnie.

Życzymy udanych zakupów!