Nagrobki

Naszym Klientom oferujemy nagrobki w dwóch rodzajach: pojedyncze i podwójne. Każdy możemy wykonać z dowolnego kamienia, a wśród najczęściej wybieranych należy wymienić granit, piaskowiec oraz marmur. Nagrobki granitowe lub inne w modelu pojedynczym, montuje się w miejscu pojedynczego grobu ziemnego lub piwniczki. Inna możliwość to montaż na miejscu podwójnym, obejmujący zagospodarowanie wolnej przestrzeni przy pomocy estetycznego obrzeża z granitu bądź kostki brukowej. Nasz zakład kamieniarski wykonuje pięknie zdobione nagrobki na zamówienie.

Kamienne nagrobki tworzymy w oparciu o projekt z wizualizacją

Zlecając nam wykonanie nagrobka, mogą Państwo liczyć na profesjonalną usługę, która nie jest traktowana jako obowiązek, lecz pasja – do kamieniarstwa. Podczas wstępnej rozmowy ustalimy, jakie nagrobki Państwa interesują. Dobierzemy rodzaj kamienia i elementów zdobniczych, ustalimy próg cenowy, słowem: dopasujemy rozwiązanie, które będzie dla Państwa satysfakcjonujące. Następnie nasi architekci zajmą się przygotowaniem projektu z wizualizacją. Dzięki temu jeszcze przed przystąpieniem do prac, będziemy mogli wprowadzić ewentualne zmiany. Dopiero po akceptacji projektu, zajmiemy się stworzeniem nagrobka.

W naszym zakładzie kamieniarskim cenimy sobie fachowość oraz rzetelne wykonawstwo. Każde zlecenie jest dla nas okazją do pracy z niepowtarzalnym kamieniem. Warto podkreśli, że nie istnieją dwie identyczne płyty z kamienia naturalnego, przez co wszystkie nagrobki są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i unikatowe.

Po nasze oryginalne nagrobki z kamienia zapraszamy Klientów, zamieszkujących Włocławek i okolice. Jeśli jesteście Państwo z innych rejonów Polski również serdecznie zapraszamy.

Prowadzenie zakładu kamieniarskiego, w którym powstają oryginalne nagrobki granitowe, to szczególna i wyjątkowa praca. Każdego dnia spotykamy osoby, pogrążone w żałobie. Naszym zadaniem jest sprawi, by ten czas był dla Państwa jak najmniej stresujący i obciążający. Jesteśmy pełni empatii i zrozumienia – a jednocześnie profesjonalni, ponieważ w dużej mierze to od nas zależy, jak będzie wyglądał pomnik i jego otoczenie. Jako rodzinna firma, z zaangażowaniem wykonujemy nagrobki, stanowiące ostatni punkt na mapie ziemskiego życia. To niezwykłe pomniki, przy których bliscy w zadumie wspominają zmarłe osoby.

Nasza firma jest zlokalizowana w gminie Włocławek, w miejscowości Pińczata. Jeżeli szukacie Państwo zakładu kamieniarskiego, który sumiennie zajmie się wykonaniem nagrobka, prosimy o kontakt.