Pomniki

Zajmujemy się szeroko pojętym kamieniarstwem, a naszą główną ofertę stanowią pomniki. Realizacje bazują na profesjonalnych wizualizacjach, przygotowanych w oparciu o wytyczne Klienta. Dlatego jest nam bardzo miło zapoznać Państwa z ofertą, obejmującą tanie pomniki. Osoby zamieszkujące Włocławek oraz okoliczne miejscowości, zapraszamy na spotkanie w naszym zakładzie kamieniarskim w miejscowości Pińczata tuż obok Cmentarza Komunalnego Włocławka. To tutaj powstają pomniki z kamienia wydobywanego w Polsce, jak i na odległych kontynentach. Między innymi za naszym pośrednictwem Włocławek stał się nową stolicą granitu, marmuru oraz innych materiałów, z których powstają najtrwalsze pomniki.

Wykonujemy tanie pomniki z kamieni najwyższej jakości – według indywidualnych projektów

Nasz zakład kamieniarski stara się wychodzić naprzeciw potrzebom Klientów, dlatego pomniki można u nas zamówić na dwa sposoby. Osobiście, odwiedzając siedzibę firmy (Pińczata 30, Włocławek) albo przez internet, wybierając wzór i detale na naszej stronie. Nadrzędnym celem, jaki realizujemy każdego dnia, jest tworzenie solidnych nagrobków, które idealnie wpisują się w oczekiwania naszych KLIENTÓW. Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, zdobywanym przez niemal trzydzieści lat. Mimo to oferujemy tanie pomniki – reprezentatywne, niepowtarzalne i wykonane z wysoką starannością. Znajdziemy najlepszy wzór z katalogu lub stworzymy zupełnie nowy nagrobek według Państwa koncepcji. Jako profesjonaliści, podejmiemy się każdej realizacji. Pomniki, jakie wychodzą spod rąk naszych kamieniarzy to godne symbole, pozwalające zachować w pamięci tych, których już z nami nie ma.

Pomniki naszego autorstwa znajdą Państwo we wsi Pińczata, w gminie Włocławek

Serdecznie zapraszamy do osobistych odwiedzin w prowadzonym przez nas zakładzie kamieniarskim. Nie ma lepszej sposobności do wyboru wyjątkowego nagrobka, niż bezpośrednie spotkanie z doradcą. Gdyby jednak z pewnych przyczyn Pińczata lub Włocławek nie były Państwu po drodze, tanie nagrobki można u nas zakupić również drogą internetową. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni, gotowi przygotować ofertę, która w 100% odpowie Państwa potrzebom. Gdy potrzebne są kamienne pomniki, nasi specjaliści zapewniają pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Zatrudniamy nie tylko architektów i kamieniarzy, ale również ekspertów w dziedzinie liternictwa. Zdobimy nagrobki eleganckimi literami, tworzymy unikalne nekrologi, fachowo osadzamy fotografie na krysztale lub porcelanie. Klientów z gminy Włocławek, gdzie mieści się Pińczata, z przyjemnością ugościmy i obsłużymy, pomagając Państwu w wyborze pomnika z kamienia naturalnego.