ZNACZEK 25 LAT

Zespół

ŚWIATKAMIENIA

To przede wszystkim wykwalifikowana kadra

Związana z naszą firmą od wielu lat. W naszym biurze możecie Państwo spotkać się z doradcą klienta, gdzie zostaniecie poczęstowani filiżanką dobrej kawy. Jeżeli z jakiegoś powodu nie możecie przyjechać do nas, my przyjedziemy do Państwa

Zespół

ŚWIATKAMIENIA

Kamieniarstwo jest sztuką, która wymaga zaangażowania, cierpliwości i pasji. Decydując się otworzyć zakład kamieniarski, jednego byliśmy pewni: że posiadamy wszystkie te cechy. Nasza historia rozpoczęła się w 1987 r., kiedy zaczynaliśmy stawiać pierwsze kroki w branży. Mijały lata, a my z każdym dniem umacnialiśmy się w przekonaniu, że kamieniarstwo jest tym, co kochamy.

W 1997 r., otwierając oddział w mieście Włocławek nie mieliśmy już najmniejszych wątpliwości, że praca z kamieniem naturalnym to nasza specjalność. Chwilę później, gdy ruszył kolejny oddział – tym razem w miejscowości Pińczata, nabraliśmy wiatru w żagle. Od tej pory nasz zakład kamieniarski nieustannie działa i jest miejscem, w którym powstają unikalne nagrobki z kamienia.

Opiekuje się klientem

100%

Elastycznie dostosowuje cenę do oczekiwań klientów

100%

Dba o szczegóły

100%

Wykonuje usługę na najwyższym poziome

100%

Oferuje wsparcie pozakupowe

100%

Posiada 25 letnie doświadczenie

100%

Zakład kamieniarski ŚWIAT KAMIENIA obsługuje Klientów z Włocławka, Pińczaty, okolic i całej Polski.

Nasz zespół składa się z doświadczonych architektów, kamieniarzy, rzeźbiarzy, literników, montażystów i opiekunów. Udało nam się stworzyć zakład kamieniarski oraz kilka oddziałów, w których pracują wyłącznie wykwalifikowani specjaliści w swojej dziedzinie. Każdy z nich przyznaje, że kamieniarstwo stanowi ważny element ich codzienności. Dla Klientów z terenów: Włocławek, Pińczata, Szpetal Górny i bezpośredniej okolicy, jak również całej Polski przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, w ramach której możemy wykonać nagrobki, szyte na miarę. Jesteśmy pasjonatami kamienia naturalnego, dlatego z przyjemnością doradzamy i podpowiadamy, jaka realizacja najlepiej odpowie Państwa oczekiwaniom. Nasze zakłady kamieniarskie to jedyne w swoim rodzaju pracownie, gdzie tworzone są pomniki w rozmaitych odsłonach: od ponadczasowej klasyki, aż po nowoczesne, minimalistyczne formy.

W naszych pracowniach traktujemy kamieniarstwo, niczym prawdziwą sztukę

Dlatego też wykonywane przez nas kamienne nagrobki wyróżniają się starannym wykonaniem oraz dbałością o najmniejszy detal. Jako zakład kamieniarski z ponad 30-letnią rodzinną tradycją rozumiemy, jak ważne jest godne upamiętnienie bliskich którzy odeszli. Realizujemy kamieniarstwo z należytym szacunkiem mając na uwadze fakt, że pomniki które tworzymy, będą przez lata symbolizowały pamięć i szacunek dla bliskich Państwu osób. Nasi Klienci zamieszkujący Szpetal Górny, Włocławek, Kowal, i okolice, w tym miejscowość Pińczata, mogą liczyć na profesjonalną obsługę. Prowadzone przez nas zakłady kamieniarskie na pierwszym planie stawiają bowiem zadowolenie Klienta. Jeśli tylko Włocławek, Pińczata bądź Szpetal Górny to Państwa region, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że nasz zakład kamieniarski będzie odpowiednim miejscem do zaprojektowania i stworzenia pomnika z kamienia naturalnego na Państwa zlecenie.

“Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci. ”

Wisława Szymborska